Expodor

Wyszukaj ofertę :
Przedmiot

Pow. gruntu
od do
Powierzchnia
od do
Cena
od do
[Komercyjne] Nr oferty : LE2017
Lokalizacja : Białystok, Legionowa 28
Cena PLN : 420000
Pow. użytkowa : 103 m2
Piętro : parter
Prawo do gruntu : własność
Stan zagospodarowania oraz informacje dodatkowe

Sprzedam lokal użytkowy w centrum Białegostoku.

Rejon skrzyżowania ulic Legionowej i Skłodowskiej.

Lokal położony na parterze budynku biurowo – usługowego (tzw. Błękitny Wieżowiec) z wejściem bezpośrednio z reprezentacyjnego holu. W budynku znajdują swoje siedziby oraz prowadzą działalność uznane i rozpoznawalne na rynku firmy z różnych branż.

Sąsiedztwo budynku stanowią obiekty handlowo – usługowe (m.in. Dom Handlowy CENTRAL, NOT), a także  użyteczności publicznej (m.in. sądy, prokuratura, Uniwersytet w Białymstoku, Opera i Filharmonia Podlaska). Budynek stanowi dominantę przestrzenną centrum Białegostoku, z dobrą ekspozycją, lokalizacją przy głównych ciągach komunikacji pieszej i jezdnej (w sąsiedztwie przystanków komunikacji miejskiej), dogodnym dojazdem, a także przylegającym parkingiem dla klientów.

Jest to lokal dwupoziomowy o bardzo dobrym standardzie. Powierzchnia 103,7 m2. Lokal klimatyzowany. Na poziomie wejściowym znajdują się dwa pomieszczenia, z których główne umożliwia swobodną aranżację przestrzeni i dostosowanie jej do potrzeb własnych nabywcy. Na dolnej kondygnacji aktualnie znajduje się sala konferencyjna z przylegającym archiwum, aneksem kuchennym oraz część sanitarna.

Lokalizacja lokalu, jego parametry fizyczne, a także układ funkcjonalny umożliwiają prowadzenie działalności handlowej, usługowej lub biurowej.

Cena – 420.000 zł netto.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu 2 miejsc parkingowych w wielopoziomowym garażu powiązanym funkcjonalnie i komunikacyjnie z budynkiem głównym. Cena 20.000 zł/miejsce netto. Kupujący nie płaci prowizji.

Zdjęcia
© copyright 2008 EXPODOR Nieruchomości
Wszystkie prawa zastrzezone
Projekt i wykonanie : softway